Hakkımızda

İstanbul’da toptan, perakende ve ev dışı tüketim kanallarına yönelik satış dağıtım hizmetlerini sağlamakta; bu kapsamda anaokulları,kolejler,özel liseler,özel üniversiteler,özel yurtlar, okul kantinleri gibi noktaları kapsayacak tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir.Ticari faaliyetinde müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışa sahip bakış açımızla tedarikçileri ile hızlı çözümler üreterek beklentilere, yerinde ve doğru çözümler sunmaktayız. Sektörde yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek sahip olduğumuz misyon ve vizyona uygun şekilde uygulamalarımızı yansıtmaktayız.

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz alanda tedarikleri ile müşteri beklentileri doğrultusunda, insan sağlığını ön planda tutan ürünleri ve hizmetleri müşterilerine sunmak için faaliyette bulunmaktır.

Vizyonumuz

Ülkemizde faaliyet alanında kaliteli hizmet anlayışında süreklilik,değişimci yapısıyla içinde bulunduğu sektöre liderlik yaparak hedefleri ile büyüyen kârlı bir kuruluş olmaktır.

Hedefimiz

Hizmet kalitemizden ödün vermeden anaokulları,kolejler,özel liseler,özel üniversiteler,özel yurtlar,okul kantinleri anlamında faaliyet gösteren bir ev dışı tüketim firması olarak devam etmektir. Firma olarak hizmet verdiğimiz Ev Dışı Tüketim noktalarına ve diğer müşterilerimize kesintisiz, yüksek kalitede hizmet vermeyi amaçlamaktayız.